fbpx

Raksti

Ilze
04.07.2018
praktiski padomi Nav komentāru

Izcel savu profilu!

Desmit soļi, kas ļauj padarīt tavu profilu pamanāmāku potenciālajiem FixiDarbi.lv klientiem.

1. Sniedz pilnīgu informāciju!

Vispirms, dodies uz savu profilu (izvēlnē pie lietotājvārda, labajā pusē) FixiDarbi.lv un spied uz “Rediģēt”!
Centies aizpildīt visus pamatinformācijas laukus profilā. Jo izsmeļošāks profils, jo vairāk iespēju, ka klients uz to atsauksies, un labāk zinās, ko gaidīt.

2. Reklamē sevi

Pastāsti par sevi īsi un kodolīgi! Zem vārda lodziņa ir ailīte, kura parādīsies pie tava profila meklētājā un katalogā.
Īsi un kodolīgi atklāj tur savu talantu vai prasmi.

3. Norādi savu darbības reģionu!

Ja darbojies tiešsaistē, piemēram, tulko vai veido grafisko dizainu, pie reģiona vari norādīt “!Jebkur pasaulē”, lai nebūtu ierobežotas iespējas klientiem, kas filtrē pēc atrašanās vietas. Ja sniedz pakalpojumus noteiktās vietās, norādi tās precīzāk, administratīvā novada (Ciblas nov., Bauskas nov, u.c.), reģionālās pilsētas (Valmiera, Rēzekne, utt.), reģiona (Zemgale, Vidzeme, u.c.) līmenī vai norādi, ka brauc pa visu Latviju ar – !Latvija.

4. Parādi gatavību darbam!

Aktivizē pogu “Pieejams darbam”. Tā ļaus projektu veidotājiem aicināt tevi pieteikties projektam un atrast meklētājā.

Savukārt klikšķis pie Mans profils-> Rediģēt, ļaus saņemt e-pastu par jauniem projektiem.

5. Uzliec profila bildi!

Profili un sludinājumi ar profila bildi ir labāk pamanāmi un vairo uzticēšanos. Profila bildē vari būt pats vai vari arī ielikt Tavu pakalpojumu raksturojošu attēlu.

Mans profils-> Rediģēt -> Mainīt (zem zilās bumbiņas)

6. Pievieno prasmes no prasmju izvēlnes!

Tas ļaus saņemt tieši tev adresētus piedāvājumus, kas atbilst tavām prasmēm, kā arī būsi vieglāk atrodams meklētājā. Šobrīd vari izvēlēties vienu vairāk nekā 100 prasmēm (arī konkrētām darba lietojumprogrammām, piemēram, dizaineriem), taču, ja tev vajadzīga cita prasme vai programma, droši uzraksti uz admin@fixidarbi.lv un mēs to ar steigu pievienosim.

7. Atšķiries!

Pamēģini savā profila aprakstā ielikt kādu odziņu vai īpašo pazīmi. Izsmeļošāks apraksts klientam rada pārliecību par Tavām prasmēm un pieredzi. Tas kā veidosi aprakstu var radīt arī priekšstatu par tavu personību, kas ir īpaši svarīgi pakalpojumiem, kur tieši jāstrādā ar klientiem, piemēram, auklēm. Vari pastāstīt par savu darba procesu, piemēram:

Kāzu fotogrāfs: Vispirms tiekamies ar jauno pāri, izrunājam vēlmes vai prasības. Veicam dažus izmēģinājuma kadrus. Kāzu dienā ierodos jau līgavas mājā vai ceremonijas vietā (pēc vienošanās). Braucu ar savu transportu. Apstrādātas bildes var saņemt 3-4 nedēļu laikā pēc kāzām;

vai īpašās nianses:

Uzkopšanas pakalpojumi: veicu māju un dzīvokļu ikdienas uzkopšanu, kā arī ģenerālo tīrīšanu, pēc remonta tīrīšanu, pēc izvākšanās tīrīšanu vai pirms ievākšanās tīrīšanu;

vai specifikāciju:

Manikīra meistare: strādāju tikai ar gelish laku un spīgulīšiem.

8. Parādi savu paveikto!

Ja ir iespēja, liec paveikto darbu portfolio. Vizuālā informācija ir daudzkārt efektīvāka par tekstu, īpaši pakalpojumiem, kur rezultāts ir apskatāms, piemēram, manikīram vai dizainam. Bet vislabākais ir teksta un attēlu apvienojums!

9. Lūdz atsauksmes saviem klientiem!

Mēs sūtīsim klientiem uzaicinājumu atstāt atsauksmes, taču arī tu vari uzaicināt savu klientu uzrakstīt kādu labu vārdu un ielikt vērtējumu. Šobrīd visā pasaulē klienti meklē atsauksmes un reitingus, lai izdarītu izvēli.

10. Popularizē savu profilu arī citos medijos!

Mēs cenšamies piesaistīt lietotājus vietnei, taču arī tu vari likt saites uz tieši savu profilu. Tā vari uzkrāt vairāk atsauksmju un padarīt savu profilu vēl pievilcīgāku.

Lai izdodas fixi piesaistīt klientus!

Komentē

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.