fbpx

Lietošanas noteikumi

Vispārējie lietošanas noteikumi

Šie portāla FixiDarbi.lv (turpmāk tekstā – Portāls) lietošanas noteikumi (turpmāk tekstā – Noteikumi) ir saistoši visiem Portāla lietotājiem gan reģistrētiem, gan nereģistrētiem.

 1. Portālu uztur un administrē IP Skaistkalne SIA, vienotais reģistrācijas numurs 40203131491 (turpmāk tekstā – SIA).
 2. Portāla mērķis ir nodrošināt reģistrētiem lietotājiem iespēju publicēt sludinājumus par pakalpojumiem un sludinājumus ar projektu aprakstiem, uz kuriem var pieteikties reģistrētie lietotāji ar saviem pakalpojumiem.
 3. Ja lietotājs lieto Portālu, tiek uzskatīts, ka viņš ir izlasījis, sapratis un piekritis šiem Noteikumiem.
 4. Reģistrētiem Portāla lietotājiem ir tiesības izmantot Portāla piedāvātos pakalpojumus par cenām, kādas ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskatiem mainīt Portālā norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.
 5. Portālā reģistrētajiem lietotājiem jāsniedz patiesa un aktuāla informācija.
 6. Lietotājs ir atbildīgs par visām darbībām no viņa reģistrētā lietotāja konta un paša ievietoto informāciju, kā arī par paroles un lietotāja konta konfidencialitāti.
 7. Portāla administrācija var apturēt, dzēst vai bloķēt lietotājus vai to informāciju uz noteiktu vai neierobežotu laiku.
 8. Portāla lietotājiem jāievēro cieņas un pieklājības normas, kā arī valsts likumdošanu.
 9. SIA neatbild par lietotāju Portālā ievietoto saturu.
 10. SIA neatbild par Portāla lietotāju saimnieciskās darbības reģistrēšanu vai to norēķiniem par nodokļiem.
 11. Visas intelektuālā īpašuma tiesības uz Portālu pieder IP Skaistkalne SIA.

Pakalpojums, piegāde, atgriešana

 1. Portāla pakalpojums ir sludinājuma ievietošana klientiem.
 2. Pakalpojums tiek piegādāts uzreiz, kad tiek saņemta apmaksa saskaņā ar noteiktajām cenām.
 3. Kad sludinājums ir publicēts, nauda par tā apmaksu netiek atgriezta.
 4. Ja klients iegādājies komplektu, kas ļauj publicēt vairākus sludinājumus, bet izvēlas to neizmantot, atlikušo vērtību var pieprasīt atgriezt, rakstot e-pastu Portāla administratoram. 

Privātums

 1. Visi Portālā ievietotie lietotāju personas dati tiek aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas un Eiropas Savienības Vispārējiem Datu Aizsardzības Regulas (jeb GDPR) normatīvajiem aktiem.
 2. Reģistrējoties Portālā un/vai lietojot Portālu, lietotājs piekrīt personas datu apstrādei Fizisko personu datu aizsardzības likuma izpratnē.
 3. Lietotājs var pieprasīt par sevi saglabātos datus, izmantojot GDPR formu, kas atrodama jebkuras Portāla lapas kājenē.
 4. Lietotājs var rediģēt savus datus savā profilā.
 5. Lietotāju personas datu pārzinis ir IP Skaistkalne SIA, reģ. Nr. 40203131491, juridiskā adrese: Trenču 7-2, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167.

V. 2019.02.28 Precizēti termini.